Služby

01

Drevo

POUŽÍVAME OSVEDČENÚ PROFESIONÁLNU TECHNIKU

Na tesárčinu používame osvedčenú profesionálnu techniku značky Mafell, ktorá nás nikdy nezradila. Našim zamestnancom prešlo cez ruky už niekoľko postavených chát v oblasti Liptova, Oravy, Zvolena či dokonca až v golfovom rezorte Senec. Veľmi známe stavby našej firmy TF- Drevodom sú napríklad motorest Nový Svet v Banskej Bystrici či Drevenica pod Sitieňom 2 v Lazisku a mnoho ďalších. Montáž krovov vykonávame od tých najjednoduchších, až po tie najzložitejšie. Veľké skúsenosti máme so všetkými druhmi krovov. Špecializujeme sa aj na obľúbené priznané krovy. Zákazníci sa na nás obracajú aj s menšími druhmi drevostavieb ako sú altánky, prístrešky, terasy a záhradné domčeky. Naše dokonalé prestrašenie môžete vidieť aj v známom rekreačnom stredisku v Liptovskom Jáne Villa Victoria.

02

Krytina

SÚČASŤOU PORTFÓLIA SÚ VŠETKY DRUHY KRYTÍN

Pokrývačské práce, na ktoré sme špeciálne vyškolení, nám idú od ruky. O  dobrom mene firmy svedčí aj fakt, že nás volajú aj samotní výrobcovia na opravu reklamačných prác. Samozrejme aj naši zákazníci sú s našou robotou veľmi spokojní. V pracovnom pokrývačskom portfóliu máme všetky druhy krytín od pálených krytín ako sú Tondach, Creaton, Bramac, Roben, cez betónové Mediterran, Bramac, Euronit, plechové Lindab, Rukky, Blachotrapez, …, až po mäkké krytiny akými sú aj asfaltové šindle . Medzi súčasť pokrývačských prác patrí aj montáž odkvapových systémov aj montáž strešných okien.

03

Ostatná stavebná činnosť

VENUJEME SA VŠETKÝM TYPOM STAVEBNÝCH PRÁC

Ako stavebná firma sa nebránime ani ostatnej stavebnej činnosti akými sú kompletná rekonštrukcia domov. TF-Drevodom sa pýši už dvojciferným číslom domov postavených na kľúč.

TF Drevodom – vybuduje základ, vytiahne múry, nebojí sa dreva, nebojí sa strechy.

Loading...